APA AWARDS 2017

Inzendingen voorgaande jaren

 

 

201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001

 

2009

 

Project

Plaats

Architect

Bedrijfsgebouw Aalten van den Hout & Kolen architecten
Showroom Daas Baksteen Azewijn Kees Marcelis (studio keesmarcelis) / Arnhem
Kantoor Borculo Ingerid Colijn (Feekes & Colijn)
Woonhuis Doesburg Wim Maas (Maas architecten)
Kantoor Doetinchem Wim Maas (Maas architecten)
School so-vso Doetinchem A. Blokland (GAJ architecten)
Winkel-showroom Doetinchem Sander Giesen (Giesen architektuur)
Woonhuis Doetinchem John Olie (van der Linde architecten)
Basisschool Eefde Daan Josee (arch.- en ing. bureau Kristinsson)
Woonhuis Eibergen Rob Klein Goldewijk (Raaklein architectuur)
Woonhuis Eibergen Rob Rasquin (architectenbureau Rasquin b.v.)
Mobiliteitscentrum Epse Ed Reuser (Artec)
Woonhuis Epse Wim Maas (Maas architecten)
Woonbuurtrenovatie Gendringen P. Kamerbeek (Sacon) / S. Taneja (Taneja Hartsuyker architecten)
Winkel-appartementen Groenlo Rob Rasquin (architectenbureau Rasquin b.v.)
Kulturhus Haarlo Joyce van Sprundel (TAK architecten)
Woonhuis Laren G. Altink (Stuyt architecten)
Bedrijfshal-kantoor Lichtenvoorde Herman Haverkort (Haverkort architecten bna)
School vmbo Lichtenvoorde A. Vermeulen (GAJ architecten)
Landgoed Lochem Wim Vrolijk (architectenbureau atelier 3)
winkels-appartementen-garage lochem frank vijtigschild (maas architecten)
Woonhuis Lochem Frank Vijtigschild (Maas architecten)
Woonhuis Sinderen Lisette Nobel (LISA architectuur)
Appartementen Terborg Jan Renskers (ERS architecten bna)
Tuinpaviljoen Ulft Dick van Aken
Appartementen Varsseveld Alfonso Wolbert (arx architecten)
Bedrijfsgebouw Varsseveld W. Hensen (Duoplan architecten)
Bedrijfsgebouw Varsseveld G. Altink (Stuyt architecten)
Leef-werkgemeenschap Vorden Peter van der Cammen (Orta Nova architectuur)
Zorgcentrum Wehl Gerard Plug (Maas architecten)
Gemeentekantoor Winterswijk Maarten Sanders (O3)
Landhuis Winterswijk S van der Linde (van der Linde architecten)
Regionaal gezondheidscentrum Winterswijk Auke Bult (de jong gortemaker algra)
Sportaccommodatie Winterswijk J.H. Kruisselbrink / Winterswijk
Zorgwoning Winterswijk A. Hänninen (architectenbureau Boerman)
Woonhuis Zelhem Sander Giesen (Giesen architektuur)
Kerk Zutphen Jan Borkent (het architectenhuis)